«WorldSkills-2023» өңірлік чемпионаты

Сәу 21, 2023 | 0 comments

Қостанай облысының техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының студенттері мен түлектері арасында «WorldSkills-2023» өңірлік чемпионаты жалғасуда.

КМҚК «Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжіне»   біздің колледжден «Бизнеске арналған IT-шешімдер» саласы бойынша «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету»  мамандығының 3 курс студенттері  Яковлев Александр Александрович және Селиверстов Вячеслав Андреевич колледж оқытушылары Гаврилюк Елена Петровна және Денис Александрович Феофилактовтың башылығымен  қатысады.

Ал,  КМҚК «Қостанай политехникалық жоғары колледжінде» « Графикалық дизайн» және «Web-технологиялар» бойынша   жарысқа біздің колледжден « Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету»  мамандығының 3 курс студенттері  Хамаза Дарья Еранқызы және Шатрова Анастасия Владимировна қатысады. Жетекшілері- Абаева Бақытжамал Жаматқызы  және Федосеенко Евгений Владимирович.

Сәттілік!