Гаврилюк Елена Петровна

Қобланды батыр д-лы, 31, каб. 111

Былялова Дина Аскаркызы

Әлеуметтік педагог

Жұмысы нашар отбасыдан шыққан, проблемаылы балалармен, оқудан артта қалған мүгедектермен жұмыс істейді.Балалардың мүдделерін білдіреді және қорғайды.

8 (7142) 55-38-13 (Ішкі 175)

Қобланды батыр д-лы, 31, каб. 120

Шегреева Жулдыз Кайрлыхановна

8 (7142) 55-38-13 (Ішкі 107)

Қобланды батыр д-лы, 31, каб. 120

Гаврилюк Елена Петровна

Директордың оқу- тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

Былялова Дина Аскаркызы

Кабинет 120
Телефон нөмірі 8 (7142) 55-38-13
Ішкі нөмірі 175

Шегреева Жулдыз Кайрлыхановна

Кабинет №120
Телефон нөмірі 8 (7142) 55-38-13 (вн. 107)

Колледждегі психологиялық қызмет

Колледж қызметінің мақсаттары:

• Әкімшілік пен педагогикалық ұжымға білім алушылардың жеке ерекшеліктеріне сәйкес келетін және білім алушылардың , ата-аналардың (заңды өкілдері) мұғалімдердің және басқа да қатысушылардың денсаулығы мен жеке басының дамуын сақтау үшін психологиялық жағдайларды қамтамасыз ететін даму жағдайын құруға көмектесу процессі.
  • Студенттерге мамандық алу, мансаптық өсу, өмірде табысқа жету үшін қажетті психологиялық білім,  білік және дағдыларды меңгеруге көмектесу.
  • Оқушылардың қабілеттеріне, бейімділігіне, қызығушылықтарына, денсаулық жағдайына байланысты мүмкіндіктерін анықтауға көмектесу
  • Педагогикалық ұжымға, ата-аналарға (заңды өкілдерге) білім алушыларды тәрбиелеуге көмектесу, сондай-ақ өзара көмек,  төзімділік, мейірімділік,  жауапкершілік пен өзіне сенімділік, құқықтары мен құқықтарын бұзбай белсенді әлеуметтік өзара әрекеттесу қабілетін қалыптастыру.