«Сенің  мамандығың  туралы көркем әдебиет»

Қар 24, 2023 | 0 comments

Болашақ мамандықты таңдау-әрбір жас адамның  алдында тұрған жауапты қадам, өйткені ол оның қабілеттері мен мүдделеріне сәйкес келуі керек. Барлық болашақ өмір қызмет түрін дұрыс таңдауға байланысты. Сондықтан қазіргі қоғамда бар мамандықтар туралы көбірек оқып, білу керек . «Оқуға құштар колледж» тұжырымдамасын іске асыру аясында Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінде мамандықтар туралы кітаптарға арналған кітапхана квилті дайындалды . Балалар колледжде оқитын мамандықтардың кейіпкерлері туралы: заңгерлер мен бағдарламашылар, экологтар мен менеджерлер , аудармашылар мен электриктер, банк қызметкерлері мен теміржол тасымалын ұйымдастыру жөніндегі қызметкерлер, дене шынықтыру және спорт мұғалімдері  мен тәрбиешілер  туралы әңгімелейтін көркем әдебиеттің жаңалықтарымен танысты. Ақпараттық стенд үлкен қызығушылық тудырды және көптеген балалар болашақ мамандықтарымен байланысты кітаптардың аттарымен стендтің аясында суретке түсті.