«Менің сүйікті кітабым» онлайн-акциясы

Мам 25, 2023 | 0 comments

«Менің сүйікті кітабым» онлайн-акциясына колледждің барлық бөлімшелері қатысты. Қатысушылар өздерінің сүйікті кітабымен суретке немесе бейнежазбаға түсіп, ұсынылған кітаптан жарқын дәйексөзбен бірге жүруі керек еді.

Қазылар алқасының мүшелері барлық жұмыстарды қарап , өз шешімдерін шығарды: 1 орын –Сағидолина Әсем, «Құқықтану» -03 тобының студенті , Сағиева Диана «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» -01тобының студенті , Молдабекова Диана, Аюбек Жансая, Байзақ Гүлзат «Мектепке дейінгі тәрбие және оқу»-01 тобының студенті , 2 орын-Виноградов Никита, «Экология және табиғатты қорғау қызметі»-01, Билоконь Дарья «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту»-01, 3 орын-Ли Ангелина «Бағдарламалық оқыту»-01, Серік Әмір және Жұмабек Рауан «Дене шынықтыру және спорт» -01а .