Менің Отанымның тарихы» студенттер конференциясы

Жел 22, 2023 | 0 comments

«Оқуға құштар  колледж» тұжырымдамасын жүзеге асыру мақсатында 2023 жылдың 20 желтоқсанында Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінде «Менің Отанымның тарихы» тақырыбында студенттік конференция өтті.

Конференцияның мақсаты: қазақстандық патриотизмді тәрбиелеу және оқушылардың ел тарихына деген танымдық қызығушылығын дамыту.

Мұғалімдер балалармен бірге ел тарихының негізгі, маңызды, өз ойынша, қазақ хандығы, тәуелсіздік жолы, қазіргі Қазақстан беттерін еске түсірді. Баяндамамен қоғамдық пән оқытушылары Жұмасаева Сәния Төлегенқызы, Қожахметова Күлшат Шәмшідқызы, Қамбаров Рашид Мағауйяұлы және 1 курс студенттері Қаирова Әнел, Урсул Рамина, Баймағамбетов Сұлтан және Қарағожина Гүлназ сөз сөйледі. Баяндамалар  презентациялармен және бейнефильмдерден үзінділер көрсетумен сүйемелденді. Балалар сұрақтар қойып, бірін-бірі толықтырды. Іс-шара мазмұнды және қызықты өтті.