«Менің үйімдегі кітап» эссе байқауы

Қаң 17, 2024 | 0 comments

2024 жылдың 17 қаңтарында Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінде «Менің үйімдегі кітап»  деген эссе байқауының қорытындысы шығарылды. Байқау «Оқуға құштар  колледж» тұжырымдамасын жүзеге асыру аясында өткізілді және оқушылардың оқу белсенділігі мен оқу сапасын арттыруға бағытталған. Байқауға үш бөлімшенің студенттері қатысты. Бұлар негізінен 1-курс студенттері – кітап пен оқуға деген сүйіспеншілік біріктіретін балалар. Шығарма  орыс және қазақ тілдерінде орындалды.

Байқау барысында өз ойын еркін, шығармашылық түрде жеткізе білген дарынды, шығармашыл қатысушылар анықталды.

Мемлекеттік тілде оқитын  топтар бойынша «Менің үйімдегі кітап» эссе байқауының жеңімпаздары: Есікұлы Жетпіс (1 орын), Ахметбек Әділжан (2 орын), Серікбай Бейбарыс (3 орын),-«Дене тәрбиесі және спорт»мамандықтың 1 курс студенттері. (қазақ тілі мен әдебиет пәнінің оқытушысы Сейденова Әсем Ерқуанышқызы). Сонымен қатар,шығарманы  орыс тілінде жазған  «Дене шынықтыру және спорт» -01А тобының студенттері арасынан қазылар алқасы Михаил Быков (1 орын) және  Александр Ершовтың (2 орын) жұмыстарын таңдады, (орыс тілі  мен әдебиет оқытушысы Бекентаева Айман Қожаққызы) .

Байқауға экономика және құқық бөлімшесінің  студенттері белсене қатысып, келесі орындарға ие болды: 1 орын – Ксения Шилова, «Аударма ісі» -01 тобының студенті, 2 орын – Виктория Шлома, «Құқықтану» тобының студенті -01 , ал 3 орын  «Құқықтану» -01 тобының студенттері Нұрсұлтан Жамбурбаев, Лейла Марченко және Швец Ирэна  (орыс тілі мен әдебиет пәнінің оқытушылары Тюлендина Аманкул Ермановна және Измагилова Сабина Сайлауовна). Сондай-ақ қазылар алқасы 1-орынға ие болған «Электр-01» тобының студенті Татьяна Холодтың жұмысын атап өтті. (орыс тілі мен әдебиет пәнінің оқытушысы Виктория Петровна Борискина). «Менің үйімдегі кітап» эссе байқауының жеңімпаздарын құттықтап, балаларға көп шығармашылық табыс тілейміз.