Библио – кросс «Біз кітаптарды бірге оқимыз»

Сәу 24, 2023 | 0 comments

2023 жылдың 10 сәуірі мен 20 сәуірі аралығында колледжде «бірге кітап оқимыз» байқауы өтті, оған барлық 3 бөлімшенің студенттері қатысты. Байқаудың мақсаты-А. П. Чеховтың мүмкіндігінше көп әңгімелерін оқу. Ол үшін балалар аталған автордың шығармаларын кітапханадан алды. Сонымен қатар, кейінірек белгілі болғандай, балалар аудиокітаптарды да оқыды.

Оқыған әңгімелері туралы студенттер 20 сәуірде , сағат 13.00-де кітапхананың оқу залында әңгімеледі. 21 сәуірде А.Е. Тюлендина, А. Ш. Шипенова , В. П. Борискина құрамындағы қазылар алқасы байқауды қорытындылады. А.П. Чеховтың әңгімелерін оқудағы ең жоғары белсенділікті «Экология және табиғатты қорғау қызметі» мамандығының 1 курс студенттері көрсетті: Бейсенова Данагүл , Тоқпаева Рсалды, Жұмағали Қанат;» электрмен жабдықтау » мамандығы Коваль Давид, Богданов Максим, «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы: Билоконь Дарья, «Менеджмент» мамандығы: Кубеева Рабига, Покровская Валентина, «Кәсіптік оқыту»мамандығының 2 курс оқушылары:Абдрахманов Аянат, Зубарев Руслан, Карамесов Қанат, Губайдулин Андрей, Камалов Кирилл.

Қорытындылау кезінде қазылар алқасы студенттердің жаппай қатысуын ескерді (формулярларға жазу , оқығандары туралы бетпе-бет сөйлеу) . Байқау қорытындысы: 1 орын –техникалық бөлім;

2 орын-Экономика және құқық бөлімі;

3 орын-Дене шынықтыру және спорт бөлімі. Барлық қатысушылар мен олардың оқытушыларын құттықтаймыз !!! Жаңа авторлар мен жаңа кітаптарды оқуда және тануда одан әрі табыс тілейміз!!!