Ақын Евгений Викторович Демидовичпен кездесу өтті

Сәу 24, 2023 | 0 comments

2023 жылдың 19 сәуірінде Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжі кітапханасының оқу залында ақын Евгений Викторович Демидовичпен кездесу өтті. Евгений Демидович-1996 жылдан бастап «Ковчег» өңірлік әдебиетшілер бірлестігінің мүшесі, 1 өңірлік жас ақындар байқауының жеңімпазы. А. Қоштенко, «Шабыт» V Халықаралық шығармашылық жастар фестивалінің лауреаты, түрлі облыстық , қалалық және республикалық әдеби байқаулардың, поэтикалық фестивальдар мен семинарлардың лауреаты және қатысушысы, «Пушкин мұрагерлері» жас ақындар семинарының жүргізушісі( Қостанай, 2006).

Кездесу барысында Евгений Викторович өзінің әдеби қызметі туралы айтып, өлең оқып, болашаққа жоспарларымен бөлісті. Евгений Викторович өзінің Перудегі әріптестері туралы ұмытпады, олардың есімдері әр Қостанайға таныс, жас таланттар туралы ынта-жігермен айтты. Кездесуге қатысқан студенттер мен оқытушылар ақынның сүйікті авторлары, өлеңдерінің тақырыбы, «Берега» журналындағы ақынның ынтымақтастығы және «Күнді көру»атты екінші кітабы туралы сұрақтар қойды. Автордың орындауында «Мүмкін мен ондай емеспін», «Түнде терезе жарқырайды», «Біздің көк армандарымызды жағымсыз ай қорғайды» және т.б. өлеңдер айтылды.