«Ақпараттық әлемдегі кітаптың рөлі» презентациялар туралы

Сәу 25, 2023 | 0 comments

2023 жылдың 24 сәуірінде қазылар алқасы құрамында орыс тілі мен әдебиеті оқытушылары Тюлендина Аманкуль Ерманқызы, Борискина Виктория Петровна және ағылшын тілі оқытушысы Шипенова Айнель Шыңғысқызы үш бөлімнің студенттері ұсынған « Ақпараттық әлемдегі кітаптың рөлі» атты әдеби презентацияларды қарады..Әр бөлім бір презентация ұсынды. Қазылар алқасы келесі бағалау критерийлерін басшылыққа алды:
1. Презентацияның мазмұны жұмыс тақырыбын толығымен ашады.
2. . Презентацияның мазмұны логикалық түрде құрылған.
3 . Презентация мазмұны орындалған жұмыстың мақсаттары мен міндеттерін көрсетеді.
4. . Презентацияның мазмұны жас ерекшеліктерін ескере отырып таңдалады.
5. Презентация теориялық материалмен шамадан тыс жүктелмейді.
6. . Презентацияның мазмұны оқушылардың қызығушылығын тудырады.
7. Презентацияда қолданылатын сызбалар, диаграммалар мен диаграммалар жұмыстың мазмұнына сәйкес келеді.
8. Презентацияның дизайны бірыңғай стильде жасалған, әсерлермен шамадан тыс жүктелмеген.
9. Презентация үшін ұпайлардың қорытынды саны.
Бағалау бес балдық шкала бойынша жүргізілді. Барлық презентацияларды қарағаннан кейін қазылар алқасының мүшелері нәтижелерін жариялады: 1 орын-Экономика, басқару және құқық бөлімі. Презентация авторы «Менеджмент-02» тобының студенті Ксения Захарова .
2 орынды техникалық бөлім және дене шынықтыру және спорт бөлімі бөлісті. Презентация авторлары «Электрмен жабдықтау-01»тобының студенті Александр Белоусов және «Дене шынықтыру және спорт-01» тобының студенті Зарина Бегимова,
Балаларға белсенді қатысқандары үшін алғыс айтамыз және одан әрі де табыстар тілейміз!!!