«Әдеби кейіпкердің соты» (А. С. Пушкиннің «Евгений Онегин» романы бойынша )

Сәу 25, 2024 | 0 comments

2024 жылғы 23 сәуірде Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжі кітапханасының оқу залында «әдеби қаһарманға қатысты сот» ( А.С. Пушкиннің «Евгений Онегин»романы бойынша) өтті. Басты рөлдерді «Аударма ісі»  және «Бағдарламалық қамтамасыз ету»-11» мамандықтарының 1 курс студенттері орындады: Бостанов Даниэль (судья), Невидомая  Анастасия (Татьяна Ларина), Тронин Даниил (прокурор), Евич Ольга (Ольга Ларина), Жұмабаева Алпысгүл (адвокат), Юсупов Батырхан (А. С. Пушкин), Капранчиков Арсений (Евгений Онегин). «Соттың» негізгі міндеті-Онегинді айыптау немесе ақтау ғана емес, сонымен бірге процесс барысында романның басты кейіпкерлерінің моральдық келбетін ашып, кейіпкердің әрекетін куәгерлердің көзімен бағалау.  Алпысгүл Жұмабаева адвокаттың» кәсібилігіне «қарамастан,                         » сот «өз үкімін шығарды:» Евгений Онегин қылмыс жасағаны үшін кінәлі, өйткені Ленский өлтірілді!». Барлық қатысушыларға алғыс білдіріп, барлығына жаңа шығармашылық идеялар мен шабыт тілейміз. Жаңа кездесулерге дейін!