ҚӘТК студенттері «Өмір қолын соз!» акциясына өткізілді

Мау 2, 2023 | 0 comments

2023 жылдың 1 маусымында «Қостанай әлеуметтік – техникалық колледжінің» студенттері «Өмір қолын соз!»колледж аумағында және Siti орталығында өткізілді. Акция барысында колледж еріктілері облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпараты бар парақшалар, брошюралар, тәулік бойы сенім телефоны бар визиткалар таратты. Акция барлық тілек білдірушілерді тарта отырып, флеш-мобпен аяқталды. Акцияның мақсаты: кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы хабардар ету, мектептер мен ТжКБ білім алушыларына психологиялық-педагогикалық көмек көрсету, олардың өміріне жаңа қосымша сенсорлық бояулар, мәдени құндылықтар енгізу есебінен қатысушылардың өмір сүру кеңістігін кеңейту, жалпы оң тонусты арттыру. Сондай-ақ кәмелетке толмағандар мен ересектердің психологиялық сауаттылығын арттыру.