«Менің сүйікті кітабым» эссе байқауы

Мам 23, 2024 | 0 comments

2024 жылдың 22 мамырында Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінің кітапханасында «Менің сүйікті кітабым» эссе байқауының қорытындысы шығарылды. Байқауға колледждің үш кафедрасы да қатысты. Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Гаврилюк Елена Петровна және орыс және ағылшын тілі  Тюлендина Аманкүл Ермановна мен Ахмадева Диля Анваровнадан құралған қазылар алқасы балалардың конкурстық эсселерін тексеріп, мынадай шешім қабылдады:

Мемлекеттік тілде жұмыс орындаған балалар арасында 1-орынды: Сабина Дауренбекова, ДВиO-01 (куратор Таңсұлу Рахымжанқызы Антаева) және Айтмұхамед Нұржас, ПО-01 (куратор Ягалеева Амина Шаймуратовна);

2 орын – Фазыл Сабина, DViO-01 (куратор Таңсұлу Рахымжанқызы Антаева) және Ермекбаев Ердос, ПО-01 (куратор Амина Шаймұратқызы Ягалеева);

3 орын – Жамбурбаев Нұрсұлтан, Право-01 (куратор Иманбаева Зульфия Егінбаевна);

Қазылар алқасы мемлекеттік тілде жұмыс жасаған ұлты қазақ емес студенттердің жұмыстарын бөлек атап өтті:

1 орын – Ксения Шилова, ПД-01 (кураторы Утағалиева Мадина Сағитқызы);

2 орын – Быков Михаил, ФКис-01А (кураторы Әбішева Әлия Имашқызы).

Орыс тілінде жұмыс орындаған студенттер арасында орындар келесідей бөлінді:

1 орын – Вагапов Супьян, ПО-01 (кураторы Ягалеева Амина Шаймұратқызы);

2 орын – Кузнецова Екатерина ЭиПД-01 (кураторы Назарова Айгүл Айдарханқызы);

Козинец Виктория ПО-01((Ягалеева Амина Шаймұратқызы);

Выблов Ярослав, ОПД-01 (куратор Кислица Ирина Николаевна);

Полина Позднякова,ФКиС-01A (куратор Әбішева Әлия Имашқызы);

3 орын – Анастасия Горбачук, Дильназ Фазылханова, Эмиль Жаркин, ОПД-01 кураторы  Кислица Ирина Николаевна);

Шестов Дмитрий, Право-01 (кураторы Иманбаева Зульфия Егінбаевна).

Барлық жеңімпаздарды және олардың кураторларын құттықтаймыз! Қатысқандарыңызға рахмет!