«Менің өмірімді өзгерткен кітаптар» эссе байқауы

Қар 21, 2023 | 0 comments

2023 жылғы 21 қарашада Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінде «Оқуға құштар колледжі» тұжырымдамасын іске асыру аясында «Менің өмірімді өзгерткен кітаптар» эссе байқауы өтті. Байқауға барлық үш бөлімшенің студенттері қатысты. Байқау жұмыстарында оқушылар өмірдің мәні, гуманизм және адамдарға деген жанашырлық, өмір жолын таңдау мәселелерін көтеріп, жас ұрпақтың армандары мен үміттері туралы талқылады . Байқау барысында жеке тұлғаның өмірлік ұстанымын қалыптастыруға әсер еткен оқылған кітаптан алған әсерлерін білдіре алатын талантты, шығармашылық қатысушылар анықталды. Директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары Е.П. Гаврилюк, қазылар алқасының төрағасы А. Е. Тюдендина , ағылшын тілі оқытушысы Д. А. Ахмадеева және аға кітапханашы А. К. Бекентаевадан құралған қазылар алқасының мүшелері балалардың шығармаларын мұқият оқып, өз шешімдерін шығарды.

1орынды ФКиС-01А бөлімінің 1 курс студенті Любецкий Антонның жұмысы, 2 орынды – Кошелева Алина, «Құқық-01» тобының 1 курс студенті және үшінші орынды Урсул Рамина, (БиСД-01 ) және Штенглер Иван( Эс-01) бөлісті. Жеңімпаздарды құттықтаймыз және қатысқандарыңызға рахмет!