Кітапхана көрпе «Кітап оқитын адам – табысты адам»

Мам 27, 2024 | 0 comments

Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжі кітапханасының оқу залында «Оқыған адам – табысты адам» атты кітапханалық көрпе дайындалды. Оқушылар кітап оқудың пайдасы мен олардың өміріндегі рөлі туралы өз пікірлерімен бөлісті. «Аударма ісі-01» тобының студенті Римма Горбатенко «Оқыған адам әрқашан табысқа жетеді, онымен сөйлесе алатын жақсы әңгімелесуші» деп есептесе, «Бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығының студенті Арғынғазиев Батыр -01» тобы, былай деп жазды: «Кітап оқитын адам – әр салада жан-жақты білімі бар адам жетістікке жетеді. Демек, мұндай адамның сөзі бай болады». Шынында да, жақсы кітаптарды оқу адамға өзін табуға, қабілеттерін дамытуға және сізді қызықтыратын сұрақтарға жауап табуға көмектеседі. Сондықтан сіздер  көбірек оқып, өзіңізді және айналаңыздағы әлемді тануыңыз керек. Кітап оқыңыз, ол туралы  сіз ешқашан өкінбейсіз!