Білім күніне арналған салтанатты сап өтті!

Қыр 2, 2023 | 0 comments

Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжде 1 қыркүйекте 2023 жылы Білім күніне арналған сальтнатты сап өтті!

Бірінші курс студенттерін колледж басшысы Шукманов Р.С. құттықтам, парламент белсенділері «Құдаша» биің орындап және 1 курс студенті мамандығы «Аударма ісі» Смағұлова Әлия «Иә, солай» әнің орындап шықты.

Кейін 1 курс студенттері топ жетекшілерімен кураторларымен «Білімге, еңбекке және патриотизмге ұлтылу» атты сынып сағаттарын тақырыбында өткізеді.

Академик З.Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік-техникалық университетімен бірлесіп мерекелік концерт мәдениет Сарайында өткізеді.
Қостанай облысының атақты би ұжымдары мен блогер, актер және әнші Азамат Ибраев студенттерді өз шығармашылықпен қуантты.

1 курс студенттеріне жаңа оқу жылында толағай табыстар тілейміз!