Колледж бізді біріктіреді» фото байқауы

Мам 27, 2024 | 0 comments

Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінде «Колледж бізді біріктіреді» атты фотобайқау өтті. Ережеге сәйкес қатысушылар әртүрлі тақырыптық бағыттар бойынша фотосуреттерін ұсына алады:

– колледж өмірі;

– жеке тұлғада колледж;

-Спорт! Спорт! Спорт!;

-Біз кітап оқитын топпыз;

-Оқушылардың іс-әрекетіне ода (сабақ пен тәжірибеден қызықты сәттер);

-Студенттік диск (қызықты оқиғалар, мерекелер, шығармашылық және спорттық іс-шаралар, жатақханадағы өмір);

– Фото коллаж.

2024 жылдың 23 мамырында аға кітапханашы Айман Қожаққызы Бекентаева, бағдарламашы Рахат  Бауржанұлы Жұлдыбаев және оқу канцелярияның меңгерушісі Лаура Есдәулетқызы Полищуктан тұратын қазылар алқасы жеңімпаздарды жариялады:

1 орын – ФКиС-01А тобы (куратор Әбішева Әлия Имашқызы);

2 орынды Эи ПД-01 (кураторы Айгүл Айдарханқызы Назарова) және ПД-01А (кураторы Мадина Сағитқызы Утағалиева) топтары бөлісті;

Сондай-ақ 3 орынды М-01 (кураторы  Сабина Сайлауовна Измагилова ) және ОПД-01 (кураторы Ирина Николаевна Кислица) топтары бөлісті. Жеңімпаздарды құттықтаймыз және барлығына сәттілік және алдағы жеңістер тілейміз!