Колледж бөлімшелерінің командалары арасында «Оқу көшбасшысы» байқауы

Қаз 16, 2023 | 0 comments

2023 жылдың 13 қазанында Қостанай әлеуметтік-техникалық колледжінің оқу залында «Оқырман көшбасшысы» байқауы өтті. Байқауға «Зарядталған электриктер», «Ізденімпаздар» және «Оқырмандар» атты үш бөлімшенің командалары қатысты. Қазылар алқасының төрағасы Тюлендина Аманкүл Ерманқызы сөз сөйлеп, балаларға сәттілік пен қызықты ойын тіледі. Бірінші кезеңде топ мүшелері өздерінің «Визиткаларын» ұсынды – олар өздері туралы және әдеби қалаулары туралы әңгімеледі. Екінші кезең «Әдеби лото» деп аталды – балалар авторлар мен олардың шығармаларын еске түсірді. Ол үшін қатысушылар екі карточкалар жинағынан авторларды таңдап, олардың шығармаларымен байланыстырды. Одан кейін «Тек сөзге өмір беріледі…», «Әдеби анаграммалар», «Әдеби аукцион», «Әрі қарай, әрі  қарай, әрі қарай..» байқаулары және, әрине, жанкүйерлерге арналған сұрақтар болды. Байқау кезеңдері арасында музыка ойналды. Ойын үлкен қызығушылық тудырып, жақсы деңгейде өтті. Сайыс қорытындысы: «Оқырмандар» командасы – 1 орын, «Зарядталған электриктер» командасы – 2 орын және «Ізденімпаздар» командасы – 3 орын. Қорытындылай келе, кітапхана белсенділері «Менеджмент-03» тобының студенттері Кнауц Лео мен Асқаров Әнуар гитарамен ән орындап, қатысушылардың да, жанкүйерлердің де қолдауына ие болды. Барлықтарыңызға қатысқандарыңыз үшін рахмет, балалар! Кітапханада тағы кездескенше!